Business Medikal

İade ve Değişim Şartları

Business Medikal’den aldığınız tüm ürünler Business Medikal garantisi altındadır. Almış olduğunuz ürünleri ücretsiz olarak değişim ve iade hakkınız bulunmaktadır. Değişim ve iade için şartlarımız aşağıda belirtilmiştir:

İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI

1- Ürünler temiz ve kullanılmamış bir şekilde tarafımıza gönderilmelidir.

2- Ürün üzerinde herhangi bir özel işlem yapılmamalıdır (Daraltma, ütü izi vb.)

3- Ürünlerin pantolon paçası kesinlikle yapılmamış olmalıdır.

4- Ayakkabı ve terlik iadelerinde iadeler kutusuyla gönderilmelidir, ayrıca ayakkabılarda kullanıma bağlı izler olmamalıdır(kullanılmamalıdır).

5- Alıcıdan kaynaklanan hatalarda değişim yapılan ürünlerde kargo ücretleri alıcıya aittir.(bkz. Mesafeli Satış Sözleşmesi) Bu nedenle yüksek ücret ödememeniz için ürünleri Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz. Anlaşma için SMS ile gelen Sözleşme numarasını kargo görevlisine iletiniz.

*Anlaşmalı kargo şirketlerimiz Yurtiçi Kargo ‘dur. Değişim veya iade için bize göndereceğiniz ürünler şu an için Yurtiçi KARGO ile gönderilmelidir. Özel durumlar için lütfen bize ulaşınız.

6- İade süreçlerinin daha hızlı ve sorunsuz gerçekleşebilmesi için, müşteri panelinizde siparişlerim kısmında bulunan iade ve değişim talebini doldurmanız gerekmektedir. İade ve değişim talebi, ürün kargolandıktan sonra oluşturulabilmektedir.

7- İade edilecek ürünler varsa ÇİFT NÜSHA halinde FATURASI ile birlikte gönderilmelidir.

8- Müşterilerimizden kaynaklanan sorunlarda kargo ücreti müşteriye aittir. Busşness Medikal’den kaynaklanan tüm hata ve sorunlarda koşulsuz olarak kargo ücretleri Bussness Medikal tarafından karşılanmaktadır.

9- Ürünlerin iade ve değişim süresi teslim tarihinden itibaren 7 gündür.

10- Değişim şartları, iade şartlarını içermektedir.

11-Kargolarınızı Fevzi Çakmak Mahallesi 100. Yıl Bulvarı No:208/C İlkadım/Samsun adresine göndermeniz gerekmektedir.

*Teslim almadığınız siparişlerinizin iptali için bizimle iletişim kurunuz.

* Bussness Medikal ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.